Webovky a počítače

Já jsem vždycky chtěla mít doma kvalitní počítač, kde načtu rychle webové stránky. Protože jsem měla vystudovanou střední školu, ale chtěla jsem ještě studovat dál. Ovšem jsem se ale nechtěla vzdát své práce. To byla moje vysněná práce. Pracovala jsem v jedné firmě, kde se vyrábí matrace. Dělala jsem tam asistentku operátora a moc mě to bavilo. Pracovala jsem taky v centru na recepci, a to je hlavně práce s telefonem a počítačem. A právě že tam byl počítač, tak mi to hodně bavilo. Měla jsem ráda technické věci, weby a počítač pro mě byl a stále je největší záliba. Proto jsme se taky vrhla na to, že studuji dálkově online školu přes počítač.

Jak jste na tom vy s webovkami?

Jaká výhoda. Díky bohu za počítače! A svůj první počítač jsem dostala už ve svých asi šesti nebo sedmi letech. Teď ze začátku jsem s tím měla problémy, protože jsem s tím neuměla zacházet, ale později jsem se to všechno pořádně naučila, i když weby mi někdy dělají problémy i dnes. Dokonce jsem už uměla udělat i vlastní webové stránky.

Vlastním nejenom počítač.

Nicméně ale musím říct, že počítač mě opravdu doprovázel a provází celý život. Není den, kdybych neseděla u počítače a něco nedělala nebo se neučila nebo neměla online zkoušku. Navíc tam nedělám jenom samé hlouposti, jak si myslím ale babička. Babička si myslí, že na počítači dělám pouze nějaké hry anebo sleduji obrázky. Ovšem to není pravda. Počítače užívám hlavně v práci a ve škole. Tedy doma v online škole. A taky potom večer k relaxaci. Večer se na počítači moc ráda dívám na filmy. A tak není divu, že počítač využívám velmi dlouho často. Proto jsem si taky pořídila opravdu kvalitní počítač a rychlými webovkami, který mě stál asi tři nebo čtyři výplaty, ale jsem naprosto spokojená a vůbec toho nelituji. Bez počítače už bych nemohla být. A jak sjet na tom vy? Taky máte práci online nebo studujete dálkově? To byste se potom bez počítače a internetu vůbec neobešli. Navíc v dnešní době je počítač a kvalitní webovky už skoro nutnost, tak se nestyďte za to, že máte váš počítač neustále zapnutý. Já ho třeba nevypínám vůbec, nevyplatilo by se to. Na webu jsem vážně denně, už jen kvůli práci.