Potřebujete se přestěhovat?


Když se má jednotlivec nebo rodina stěhovat do nového – to je radosti…! Balení stávajícího vybavení není žádný problém a provádí se s nadšením, vše zkrátka probíhá v pohodě a v očekávání jedné z nejpříjemnějších chvil života. Musí-li se však někdo stěhovat nuceně – třeba do menšího bytu z finančních důvodů, apod., už to taková radost není. Avšak i tyto situace patří k našemu životnímu údělu a každý je musí zvládnout. Může však nastat i takový stav, kdy osoba, která se potřebuje přestěhovat, není schopná sama své zařízení a vybavení domácnosti ke stěhování připravit; anebo se rodina – kupříkladu z časových důvodů – prostě nemůže těmito záležitostmi zabývat, a tak nezbývá, než objednat tu správnou stěhovací firmu, která je schopná a ochotná vše zajistit za vás.

interior-1961070_1280

Jednou z takových je stěhovací společnost Odnes to stěhování bytů Praha. Jejich mottem je rychlost a spolehlivost. Jedná se o tým profesionálních pracovníků s letitými zkušenostmi ve stěhovacích službách. Ke každé zakázce vždy přistupují individuálně, zajistí bezpečný a pro vás bezstarostný průběh celého stěhování. Všechny předměty, určené ke stěhování, pečlivě zabalí, aby nemohlo dojít k jejich poškození během přepravy. „Stěhováci“ se postarají i o odbornou demontáž a následnou montáž nábytku a dalších stěhovaných kusů. Firma Odnes to poskytuje kompletní stěhovací služby se zárukou kvality a za bezkonkurenčně nízké ceny, a to nejen po celé České republice, ale i v rámci celé Evropské unie.

box-34357_1280 moving-312082_1280

A jak stěhování probíhá?

Nejprve vás navštíví technik, který zjistí rozsah stěhovaných předmětů neboli velikost vaší domácnosti a náročnost balení jednotlivých kusů. Zároveň stanoví počet pracovníků a velikost vozidla, které bude nutné použít. Následně určí předběžnou cenovou kalkulaci na míru. Poté už zbývá jen dohodnout termín stěhování.