Váš obchod, naše investice

Podnikání vám přináší stálý příjem a máte zajímavou síť dodavatelů i zákazníků. Přáli byste si, mít dostatek peněz na to, abyste mohli své podnikání rozšířit a poskytovat další doplňkové služby. K tomu však potřebujete získat kapitál. My vám jej poskytneme! Už jste určitě slyšeli o finančním produktu s názvem hypotéka bez dokládání příjmů. Jedná se o úvěr, kde je možné tolerovat nižší příjmy i daňová přiznání s dokládaným velmi malým ziskem. Někdy se tomuto typu úvěru říká také americká hypotéka. Je u podnikatelů skutečně oblíbená, protože jim dává možnost flexibilního splácení.
businessman s mobilem.jpg
A flexibilita je v dnešním dynamickém prostředí právě to, co potřebujeme nejvíce. U finančních produktů to platí obzvláště. Půjčujeme si peníze na to, abychom jejich prostřednictvím dosáhli zajímavého zisku. A ve chvíli, kdy je obchod u konce a my máme finanční prostředky zpět, můžeme celou půjčku splatit. Podobně využíváme i kontokorent na bankovním účtu, avšak s tím rozdílem, že limit kontokorentního úvěru je velmi nízký. Také je kontokorentní úvěr poskytován na nepříjemně vysoký úrok. Americká hypotéka vám umí poskytnout peníze rychle, s nízkým úrokem a splácet můžete podle svých potřeb.

Nízká měsíční splátka je výhodná
Pokud si nejste jisti, za jak dlouho budete mít potřebnou hotovost zpět na bankovním účtu, zvolte dlouhou dobu splácení. Měsíční splátka vás nebude nijak zatěžovat v měsících, kdy čekáte na realizování dohodnutých obchodů. Jakmile budou aktivity u konce, teprve můžete úvěr jednorázově zaplatit.
pero a kalkulačka.jpg
Peníze do druhého dne
Sjednání půjčky je velmi snadné, vše můžete vyřídit pohodlně doma, prostřednictvím vašeho počítače. Když zvolíte službu expresního čerpání půjčky, peníze vám budou poskytnuty do druhého dne! Stačí vyplnit kontaktní formulář a úvěrový specialista vám sdělí všechny nezbytné informace.