Ty nejlepší dárky pro naše děti

Vaše děti samozřejmě touží po nejnovějších typech mobilních telefonů, herních konzolí či počítačové techniky. Pokud i vy patříte mezi rodiče, kteří neradi své děti podporují v sezení u počítačových her a raději byste svými dárky přispěli k rozvoji schopností, dovedností a tvořivosti vašich ratolestí, zkuste si prohlédnout nabídku elektronických hraček, který je na trhu opravdu široký výběr.
 

Robotické hračky

Tento typ hraček je představován nejen klasickými roboty, ale i robotickými zvířátky.
 
Ø  Na trhu najdete robota, který je ovládán dálkovým ovládáním nebo lidským hlasem, zpívá, vypráví o vesmíru, tančí na vlastní hudbu, dokáže nahrát a přehrát lidský hlas a není pro něj žádný problém změřit teplotu vzduchu a sdělit výsledek. Roboti samozřejmě komunikují v  českém jazyce.

Ø  Pokud se váš syn zajímá o automobily, jistě ocení pod stromečkemrobotickou ruku, která je přesnou zmenšeninou stroje, který se používá při výrobě skutečných automobilů.

Ø  V neposlední řadě v této kategorii dárků najdete i koťátko, pavouka, mravence nebo rybičku, kde výrobci využívají nejmodernějších technologií tak, aby byla zvířátka téměř reálná, jejich chůze tichá a jejich chování přirozené. Interaktivní elektronické koťátko reaguje na dotek i na světlo nebo na pokyn rukou, mňouká i chodí. S robotickými hračkami se vaše děti nebudou nikdy nudit!
 

Elektronické hračky

Kromě již zmíněných dětských tabletů a herních konzolí můžete pod vánočním stromečkem překvapit vaše děti trenažéry pro malé řidiče, kde si vyzkouší, jaký je to pocit řídit osobní automobil,nebo elektronickými hodinkami, které mají dotykový display a dokáží i natočit a přehrát video nebo vytvořit fotografii.
 
Věříme, že z nabídky našeho trhu hraček vyberte opravdu to nejlepší a odměnou vám budou rozzářené oči vašich dětí pod vánočním stromečkem.