Starost s vodou

https://search.seznam.cz/%3Fcount%3D10%26q%3Dplovak%2520karburatoru%2520serizeni%26offset%3D240%26co%3D0%26where%3Dcr v=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Voda v bazénu musí být čistá, aby nás nepřešla chuť vůbec do ní vlézt. Proto je třeba ji neustále kontrolovat, a to nejen zrakem, ale i různými přístroji. Například její kyselost se zrakem kontrolovat nedá. Na to musíme mít přinejmenším papírek. Samozřejmě, že ne kus novin, ale papírek speciální. Ten nám řekne, zdali není voda příliš zásaditá nebo obráceně příliš kyselá. Pokud ano, je třeba zasáhnout.

Totéž se děje s tím nejmenším „smetím“, takovým, které ani nevidíme. To je nebezpečné pro naše zdraví a ve své podstatě to jsou bakterie. Alergický jedinec může na jejich přítomnost doplatit třeba zarudnutím pokožky a tak podobně. Proti těmto neviditelným potvorám se bojuje chlorem. Nu, a nakonec proti hrubým nečistotám zde máme filtr. Těch je více druhů, ale mezi nejpoužívanější patří kartušový a pískový.

dítě v bazénu

Když se do vody něco přidává, musí se vědět čeho a kolik, což se musí nastudovat v návodu na přípravku který se do vody dává, takže to nejde jen tak tam nasypat pytel chloru a kašlat na to. Vše se musí pečlivě odměřovat. Ovšem až na jeden výrobek, který vám nyní stručně představím.

čistá voda

Je to AZURO Multi 5v1. Ptáte se, co to je? Jsou to tablety, které vám ošetří vaši vodu bez nějakého měření a vážení. Tabletu prostě dáte třeba do plováku a již se nemusíte o nic starat. Ona sama udržuje zásaditost i kyselost na té správné úrovni a zároveň dodá tolik chemie, kolik je potřeba k zahubení bakterií. Ovšem zase tam toho nedá tolik, aby byly s vodou problémy. Tablety to prostě umí. Takže stabilizují pH, vodu desinfikují a co si přát více? Na webu, na který se dostanete, když kliknete zde na barevný odkaz si můžete sami zvolit množství tablet které budete potřebovat a pak již jen stačí objednat. Počkáte si až zboží dorazí k vám domů a tablety použijte. O nic jiného se už starat nemusíte. No není to nádhera?