Dopřejte si na svatbě lepší občerstvení


Svatby patří k nejkrásnějším životním prožitkům, a to nejen díky samotné představě, že je po vašem boku někdo, po kom jste toužili tolik let, ale také pro samotný slavnostní akt, stvrzený hostinou a velkolepou oslavou. Slavit ve svatební den se dá ale i jinak, mnohem zdravěji a rozumněji.

svatební oslava

Také si klepete na čelo, když si lidé připíjejí na zdraví sklenicí vína? Alkohol přece nemá se zdravím nic společného, přesto se tato tradice udržela dodnes. Můžete to ale změnit, alespoň u vás, a inspirovat tím i ostatní. Současná doba plná změn přeje zejména odvážným, kteří se vzepřou nesmyslným konvencím a žijí jinak. Zdravěji a odpovědněji.

ovocný džus

Žít jinak, znamená vyzkoušet i jiné postupy při přípravě pokrmů a nápojů, a jedním z nich se může stát změna v podobě nápojových drinků. Jednoduše přejdete z vína na džus. Kvalitní, bez cukru, pouze pasterizovaný. Z černého rybízu, broskví, pomerančů, manga, mrkve,…těch chuťových variací je mnoho a ke svatební oslavě se hodí snad všechny.

Jak se vlastně ovocné šťávy vyrábí a dopravují na trh

Docela jednoduše. Tedy jednoduše to vypadá, ale někdo si musel dát tu práci, aby to tak bylo. K přepravě ovocných šťáv a k jejich zpracování se využívají IBC nádrže. Jsou to skládací plastové boxy o objemu tisíc litrů, jde tedy o velkokapacitní nádoby, s nimiž se počítá při zásobování trhu z velkých pěstebních ploch, ale to není vše, každý z kontejnerů vykazuje obrovskou nosnost pěti tisíc kilogramů. Ve finále to znamená, že lze kontejnery umístit na sebe až do pětipatrového komínu.

Velmi důmyslná přeprava značného objemu zpracovaného ovoce či zeleniny se zároveň opírá o vlastnosti tvrzeného plastu, kde kromě pevnosti a vysoké nosnosti hraje prim i dobrá odolnost vůči nečistotám. Plastový box snadno vyčistíte a udržíte v potřebné jakosti, aby bylo možno vyhovět přísným potravinářským normám a předpisům.