Čelovka – nejpraktičtější svítilna

Kdo z vás ještě pamatuje socialismus, možná si vybaví tamní kapesní svítilny, které tedy byly na trhu k mání. Šlo obvykle o hranaté útvary s plochou baterií, připomínající mobilní telefon, anebo o válcové tubusy na tužkové či špalkové baterie. Tehdy neexistovaly LED diodové žárovky, lidé byli odkázáni na slabý výkon obyčejných vláknových žároviček, anebo v lepším případě na halogenové žárovky. Ovšem jeden společný znak byl vlastní všem kapesním svítilnám, a sice musely se držet v ruce. Jestliže jste například večer potmě stavěli v kempu stan, bylo nutné svítilnu položit na zem, kde vám moc neposvítila, anebo jí vložit do úst, pokud se tam vešla. Je docela s podivem, že už v té době nikdo nepřišel s nápadem, vyrábět svítilny tak, aby se pohodlně uchytily na čele.

svítilna čelovka

Dnes jsou STANY čelovky https://www.promodarky.cz/produkty/stany-celovka/ natolik rozšířené, že snad nikoho již nepřekvapí svou existencí. Nemusíte být ani nadšenec do outdooru, abyste čelovku využili v domácnosti a kdekoli jinde. Je totiž tolik situací, kdy potřebujete mít volné obě ruce, a zároveň si svítit, že bychom je všechny stěží vyjmenovali. Tak jen jednu za všechny – scénu z filmu „Dovolená s Andělem“, kde Gustav Anděl (Jaroslav Marvan) zkratuje elektrické vedení a elektrikář potřebuje vyměnit pojistku v rozvodné skříni, přičemž mu někdo musí svítit svíčkou, aby na práci vůbec viděl. Kdyby měl tehdy čelovku, zvládl by to sám a byla by to pro tento výrobek snad ta nejlepší propagace.

čtení při baterce

Čelovkou s potiskem můžete obdarovat své blízké, užijí ji děti i dospělí, ocení ji každý, kdo ji ještě nemá, anebo ji můžete rozdávat věrným zákazníkům v eshopech jako prezent k většímu nákupu. Je to vděčný reklamní předmět, podobně jako jsou powerbanky, flash disky, ale i hrnky, kšiltovky, deštníky, batohy, budíky, pastelky, trička, polokošile a mikiny a mnoho dalších předmětů.