Virtuální asistentka může být tím správným řešením

Když začnete podnikat, zjistíte, že to sebou přináší množství administrativy a byrokracie. Smlouvy, dodací listy, výplaty, domlouvání schůzek, logistika, účetnictví. Najednou zjistíte, že nejste schopen se s tím porvat. Pokud máte pracovat a věnovat se svým zakázkám, nemůžete přece fungovat jako sekretářka. Vaše manželka Vám sice tu a tam pomůže, ale má svoji práci a hlavně se stará o domácnost a výchovu Vašich dětí a Vy musíte respektovat její lidské limity. Co s tím? Existuje způsob, kterým by se toto martýrium dalo vyřešit?
Nemůžete si dovolit zaměstnat sekretářku na plný úvazek, když zatím i Vaši řemeslníci jsou zaměstnaní zatím jenom na dohodu o provedené práci. A sekretářka na poloviční úvazek se shání dost obtížně. Co s tím?
 podnikatelka bruneta

Platíte jen za skutečný čas

Tím nejlepším řešením pro Vás by bylo využívat služeb virtuální asistentky, která povede veškerou Vaši agendu. Tato žena se v tom na rozdíl od Vás vyzná a to, co Vy řešíte půl dne, ona má uděláno za hodinu. Výhodou virtuální sekretářky je skutečnost, že jí zaplatíte jen ten čas, který skutečně stráví nad Vaší agendou. Pokud se bude jednat o mimořádně šikovnou ženu, dost možná bude zvládat i účetnictví a budete jí moci svěřit také účetní agendu.
Využívání virtuálních asistentek je poslední dobou velmi oblíbené a mnoho mladých žen začíná v tomto oboru podnikat. Má na starosti několik firem, kterým vede agendu z pohodlí svého domova.  Virtuálního asistenta je možné si najmout i ze zahraničí, ale je to složitější, protože v tomto případě je nutné znát nejen jazyk, ale především legislativu dané země.
psaní fixou
Služby virtuálního asistenta jsou pohodlné a výhodné pro obě strany.
Virtuálního asistenta lze využít pro tyto služby: Správa sociálních sítí, marketing na sociálních sítích, administrativa, účetnictví, zákaznický servis, vedení kartoték, plánování schůzek a meetingů a další služby.