Uklidíme všechno

V životě může nastat celá řada situací, kdy je potřeba uklidit něco do hloubky. Nejde jen o běžný úklid domácnosti, ale například o úklid nelegální skládky nebo pozůstalosti po vašich blízkých. Bohužel život nejde naplánovat a tak se někdy může stát, že nás postaví před nečekané situace. Úmrtí v rodině je pro všechny zúčastněné těžké, a mnoho pozůstalých není schopných vyklízet osobní věci zemřelých. A pro tyto situace je tu úklidová služba, která má ve své nabídce vyklízení objektů v Praze.

odpad kontejner

Uklízíme celou řadu věcí – od vyklízení různých nemovitostí až po černé skládky nebo po živených katastrofách. Uklidíme všechno co je potřeba, a máme na to dostatek lidí i vybavení. Úklid je naše specialita, a dokážeme uklidit na co si vzpomenete, a to opravdu velmi rychle. Nemusíte se trápit s tím, že vám život připravil nepříjemné chvíle a ještě uklidit co je potřeba. Od toho jsme tady my – stačí se objednat a my vám sdělíme cenu předem.

Kromě vyklizení nemovitosti v Praze nabízíme i odvoz odpadu. Máme povolení a smlouvy se skládkami, takže není problém jakýkoliv odpad odvézt tam, kam patří. Po naší návštěvě bude vaše nemovitost čistá, uklizená a připravená k prodejem pronájmu nebo k nastěhování. Pracujeme rychle a čistě, a vždy se snažíme, abychom vás nerušili déle než je nezbytně nutné. Máme praxi a naše ceny jsou i přes neustálé zdražování stále férové.

opuštěný dům

Víme že to není jednoduché
Některé objekty mohou být pořádně zanedbané, a tomu odpovídá i to, co se uvnitř nich nachází. Ne vždycky se jedná jen o vyklízení běžného odpadu, ale může jít i o chemikálie, zkažení potraviny nebo třeba uhynulá zvířata. O to všechno se postaráme my, a vy budete ušetřeni této nepříjemné práce, která není vhodná pro každého. Ne všechno musíte dělat sami.
Na tyto práce je lepší si zavolat firmu, která ví co a jak.