Parádní bydlení pro malé hlodavce

I malé bytosti v podobě domácích mazlíčků, jako jsou například drobní hlodavci, si zaslouží nějaké to slušné, obydlí, ve kterém mohou přebývat. A co by takový domeček pro morče měl vlastně mít, čím by měl být vybavený? Rozhodujte se především podle velikosti klece, ve které by mělo být místo pro nějaké to vhodné obydlí, dále místo pro krmení a také nějaké to místo pro hry a dovádění.
hnědý králík
Chcete, aby se u vás váš domácí mazlíček cítil pohodlně a měl k dispozici všechno potřebné? U nás na jednom místě naleznete veškerou kompletní výbavu pro chování různých typů hlodavců. V naší nabídce naleznete spousty různých obydlí ze dřeva nebo z plastu. Záleží na tom, jak velkou máte klec pro vaše morče. Podle toho se pak bude následně odvíjet výběr vhodného obydlí. Zvolit můžete jednoduché dřevěné provedení nebo můžete zvolit vícepatrové obydlí.
morče na větvičce
Barevné obydlí z plastu
Toto krásné a stylové obydlí je dostupné v různých barvách a je možné ho použít různými způsoby – ukotvením v horní části klece nebo klasicky postavením na zemi.
Bydlení v kokosu
Bydlení v kokosu je stylové a je vhodné pro menší typy hlodavců. Malé zvířátko se tam lehce schová a cítí se tak bezpečněji. Stačí doplnit třeba novinovým papírem, který si hlodavec rozcupuje na drobné kousky a je to.
Obydlí ze dřeva
Toto obydlí je dostupné hned v několika provedeních – v nabídce tak najdete různé velikosti, provedení s několika patry, které tak poskytne malému hlodavci více prostoru a zábavy.
Chybět samozřejmě nesmí ani prostor pro zábavu a hraní. Proto můžete do klece pro vaše zvířátko pořídit také různé prolézačky, propletenice, kolotoče, mosty, proutěné nebo plastové tunely, houpačky a další.
Vašemu morčátku tak můžete v kleci vyrobit hotové království, ve kterém se tak díky vám bude cítit pohodlně a bude v něm mít vše, co potřebuje ke spokojenému životu.