Nové skříně


Také si dáváte vždy pozor, když třeba stavíte dům a nebo navrhujete dům, abyste tam měli opravdu dostatek místa? Nebo abyste to měli všechno perfektně vyřešené? Já si myslím, že tohle je opravdu prvořadá věc, na kterou by se mělo myslet, když třeba se chystá stavět nový dům a nebo když se ho někdo snaží navrhnout. Vzpomínám si, když jsme s partnerem měli takové rekonstrukční problémy, když já jsem chtěla nějak navrhnout úplně jinak dům, zatímco on to chtěl také úplně odlišně. My oba dva jsme architekti, takže jsme měli takové každý svoje myšlení, jak by také naše bydlení mělo vypadat. Byla jsem ale na jednu stranu zase ráda, že jsme se shodli v jednom, že budeme chtít oba dva vestavěné skříně. Dlouho jsme na internetu hledali, kde právě mají opravdu nejkrásnější a hlavně nejvíce kvalitní vestavěné skříně. A protože bydlíme na kraji Prahy, tak jsem s partnerem chtěli vestavěné skříně z Prahy Sten-skrine.

Máme nové skříně.

Opravdu nemá smysl, abychom něco objednávali ze stokilometrové vzdálenosti, když vlastně máme všechno pod nosem. Také nás potěšil fakt, že právě tato firma má vestavěné skříně opravdu v malíku. Takže jsme byli potěšeni, že vlastně máme něco, co má opravdu hodně lidí, protože je to opravdu na vysoké úrovni kvality. A na tohle s partnerem slyšíme. My jsme prostě vzdělaní v tom, že musíme mít všechno nejvíce kvalitní.

Máte uklizené sříně?

Nejde nám ani tak moc o modernost a nebo o poslední trendy, ale hlavně aby všechno bylo kvalitní. A tady ale zase je veliká výhoda, že právě vestavěné skříně z Prahy jsou také podle poslední módy a jsou stylové. Tak mi řekněte, co byste chtěli více? Až budete mít opravdu moderní, stylové vestavěné skříně z Prahy a k tomu ještě opravdu ve špičkové kvalitě od renomované firmy, tak vlastně už člověk nic víc chtít ani nemůže. A uvidíte, že budete maximálně spokojení.