JSTE UNAVENÍ, VYSTRESOVANÍ A NEVÍTE, JAK SE TOHO ZBAVIT? MASÁŽ JE TÍM NEJLEPŠÍM ŘEŠENÍM!


ŠVÉDSKÁ MASÁŽ
Je to tzv. klasická masáž, kdy jsou hnětením a třením uvolňovány svaly.  Je úžasné být natažená na lehátku a nechat si sval po svalu mnout a cítit, jak pomaloučku odchází veškeré trable, které na nás ze všech stran koukaly.
 relaxační masáž
ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ
Ženami velmi oblíbená.
 S přídavkem kokosu je bezkonkurenční.  Zvláčňuje pokožku a navíc zpomaluje její stárnutí. Čokoláda působí jako antioxidant a dodává energii.
Výsledkem této procedury je nejen uvolnění těla, ale také zážitek v podobě čokolády, po které se netloustne a ještě zjemní pleť.
 
MEDOVÁ MASÁŽ
O medu a jeho účincích se už toho napsalo hodně. Tak jen stručně. Díky jeho antibakteriálním účinkům se v lidovém léčitelství přikládá na popáleniny, jizvy, vředy a otoky.
Proto se při této proceduře záda mažou medem a speciálními hmaty se vpraví do pokožky. Tím vytahuje z těla škodlivé látky, barví se a houstne.
Pomáhá i lidem s nemocnými klouby a revmatismem. Samozřejmě je naprosto nevhodný pro lidi trpící alergií na med.
 
 masážní kameny
LÁVOVÉ KAMENY
Tato technika je zaznamenána už v době 2000 let před naším letopočtem.
Pokud jste se rozhodli pro tuto variantu, vězte, že si dopřejete tu nejluxusnější masáž.
Kameny nahřáté ve vodní lázni se přikládají na tělo. Zároveň probíhá masáž teplým olejem a dalšími kameny v dlani.
Uvolňující se teplo z kamene dokáže prostoupit do těla až 3 centimetry hluboko. Díky naprosté pohodě se stává, že klienta přepadne spánek.
 
 
HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI
I přesto, že se používají jak prsty, dlaně, tak předloktí, nemáte se čeho bát. Nebolí to.
Kromě svalové bolesti a napětí pomáhá na uvolnění kloubního spojení a stimulace krevního oběhu. Pomáhá s detoxikací organismu.
 
LYMFATICKÁ MASÁŽ
Je založená na pomalém a rytmickém hnětení svalů. Na rozdíl od klasické masáže jsou hmaty prováděny menším tlakem i frekvencí.  Pomáhá potlačovat celulitidu a léčí chronické otoky.
Provádí se jak přístrojem, tak ručně.  
 
A NA ZÁVĚR:
ANTISTRESOVÁ MASÁŽ
Pokud vás neoslovila ani jedna z možností a trváte na tom, že je to celé jen o hlavě, i tady nabízím možnost.
Kromě zad, ramen a šíje dochází k dotykům i v oblasti nohou, hlavy a obličeje (ale záleží na vás, jestli si k obličeji a hlavě budete přát zbavit napětí i jiné části těla – ty předchozí vyjmenované, samozřejmě).
Díky jemnému zacházení v oblasti obličeje se zlepšuje krevní oběh a oddaluje se proces stárnutí, který čeká na každého z nás.
Ale ani muži se nemusí stydět za to, že si nechávají hýčkat svůj obličej. Jejich únava a podráždění zmizí.
Proto nabízím všem, kteří touží po domácím klidu, ať vezmou za ruku svého partnera či rodiče a zavedou je do kvalitního salonu, kde se společně oddají do rukou zkušené masérky, protože jim ručím za to, že po návratu domů uvidí své problémy v novém, pozitivnějším světle.