Bavíte se testováním nových aplikací v Androidu?

Instalovat aplikace z neznámých zdrojů do prostředí operačního systému chytrého telefonu vám málokdo může doporučit, leda tak někdo, kdo z toho bude mít osobní profit. Jde však o to, že se vystavujete nebezpečí stažení škodlivého kódu, který vás pak může vydírat, nebo odfiltrovat přístupové údaje v podstatě do jakéhokoliv prostředí. Naštěstí si většina uživatelů chytrých telefonů toto nebezpečí uvědomuje a programy stahuje z Google Play, které je osvědčeným úložištěm. Pochopitelně, nikdo Vám neposkytne stoprocentní jistotu, že se ani tam nemohou objevit nebezpečné programy, ale pravděpodobnost nákazy je tu velmi malá.
sluchátka a mobil

Google Play se stal jedním z nejpoužívanějších míst na Internetu, doslova se v něm objevují dnes a denně nové a nové programy na všechna možná i nemožná témata, dokonce i některé vtipné aplikace, co jsou spíš pro zasmání, např. „Oprava traktoru Lakatoš“.
android a ruka

Databáze tipů na nejlepší aplikace – recenze, komentáře, hlasování

Pokud patříte mezi zvědavce, kteří rádi listují ve vyhledávacím seznamu a baví se instalací a zkoušením různých novinek, mohli byste využít třeba APPHunt. Je to jakýsi vyhledávač programů v obecném rozhraní, tedy nejen v Google Play, ve kterém nechybí ani uživatelské ohlasy a recenze. Můžete na dané téma s ostatními diskutovat, zapojit se do hlasování, přidat komentář, nebo krátké hodnocení. Novinek je na webu poměrně dost, dokonce i v Google Play, v podstatě se denně alespoň jedna aplikace v Hunteru zobrazí. 
Jednou z nejčastěji využívaných součástí programu je „Top Apps“, jak už název napovídá, jde o tip na nejlépe hodnocené programy v příslušném kalendářním období  – zpravidla v průběhu měsíce. Zobrazit lze pochopitelně i starší tipy na nejlepší „apku“, nebo můžete volbou „latest“ dohledat poslední vítěze hlasování. Vybrané programy lze také sdílet, ale až po sedmi dnech používání APPHunt (ochrana proti šíření spamu).