Uzavíratelné sáčky pro širokospektrální využití doma, v práci i na cestách

Pro majitele e-shopů

Některé e-shopy, v jejichž sortimentu je drobnější zboží, co lze odesílat zákazníkům přepravními společnostmi, mohou uzavíratelných sáčků 2pack využít velmi jednoduše a přitom efektivně. Uzavírací zip dbá na to, aby se obsah sáčku nevysypal, tím pádem lze do něj uložit i velmi drobné zboží, např. sponky, bižuterní šperky, dřevěné korálky, dekorativní předměty atd., které se pak snadno umístí do kartonové krabice a zajistí proti pohybu např. bublinkovou fólií či kartonovou vlnou.

vlašské ořechy

V zip sáčcích se snadno přepravují i akvarijní rostliny, hygienické potřeby, ale i některé potraviny a krmiva pro zvířata. Rozhodnutí o využití sáčků pak závisí na jejich rozměrech a materiálu, zejména na tloušťce plastové fólie a její pevnosti.

mandle ve slupce na stole

V domácnosti jsou nepostradatelné

Máte-li několik sáčků se zipem v zásuvce kuchyňské linky, stačí jen po některém z nich sáhnout a máte ihned v ruce pomocníka k pohledání. Uložíte do něj zeleninu do mrazáku, marinádu, strouhanku, mouku, oříšky, sušené ovoce, luštěniny a cokoli dalšího, co potřebujete jednoduše uskladnit na několik měsíců. Sáčky nedegradují a jsou přímo určené pro skladování potravin, léků, zdravotnických potřeb nebo hraček. Jejich zdravotní nezávadnost se osvědčila i v odvětví medicíny.

Sáčky mimo domov

Stále častější je využívání zipových sáčků mimo domov, tedy obvykle na cestách do zaměstnání či do školy např. pro zabalení svačiny, ale to není zdaleka vše. Své místo mají všude, kde potřebujeme sbalit cestovní zavazadla a dbát o to, aby jejich obsah nepodléhal vlhkosti, prachu či různým pachům a toxinům zvenčí. Jsou to případy kufrů, batohů a sportovních tašek, které jsou nakládány do zavazadlového prostoru letadel či autobusů, a kde mohou přijít do styku se spalinami zážehových a vznětových motorů automobilů v silničním provozu nebo na letištích při odbavování letadel a nakládání zavazadel na letištní ploše, kde se rovněž vyskytují různé spaliny, nemrznoucí směsi a různé toxické postřiky a další chemikálie v ovzduší.