Taky už jste někdy přemýšleli nad rokem PF 2021 Fa-havlicek a co se v něm vše událo? Ani já na tom nejsem jinak. Abych řekla pravdu, tak za ten rok se toho stalo opravdu hodně. Něco bylo dobrého, něco špatného,.. nevím, jestli převládalo spíše to špatné, nebo to dobré. Ale je opravdu důležité (alespoň tedy pro mě), aby jsem se z každého roku něco naučila a něco si z něj odnesla. Je jasné, že každému se v nějakém roce stala nějaká špatná věc nebo věci, ale je důležité, abychom se z ní/nich poučili. Jedině to nás dělá silnějšími a moudřejšími, no nemám pravdu? Já si myslím, že ano, a určitě mi hodně lidí dá za pravdu. Já vám například můžu říct, co se mi pozitivního v roce 2021 stalo a co negativního.

rok 2021

Pozitivní věci:
Otěhotněla jsem (to byla asi ta nejlepší věc, co se mi mohla stát, protože v tu chvíli jsem byla opravdu nejšťastnější člověk na světě a to myslím doslova)
Začala jsem bydlet se svým přítelem – další věc, která mě hodně posunula a něco mi dala. Naučila jsem se větší samostatnosti a v hodně věcech mi to otevřelo oči.
Různé zážitky s přítelem – ať už to bylo jen v parku, nebo v Německu, nebo v Holandsku – tyto zážitky prostě nejde v žádném případě zapomenout a budu na ně vzpomínat opravdu navždy.

nový rok

I ty nejobyčejnější zážitky z roku 2021 jsou pro mě drahokamy. A to proto, že by to tak mělo být. Že většinu času jsem v roce 2021 byla šťastná – i když nepopírám – některé zážitky taky byly špatné, ale to takhle má každý člověk. Jednou nahoře, jednou dole, důležité je, jestli se dokážete znovu zvednout a znovu začít bojovat. O tom je totiž život. O radosti, plný očekávání, někdy je ale potřeba prožít bolest a nějaké trápení, které nás ale nemá za úkol srazit na kolena, ale posunout nás, abychom zvládli další překážky. A takhle to prostě je. Překážky jsou v životě pořád, věřte mi…