Zimní ceník Autopůjčovny Milan

„Jediné auto, které vám neztratí na ceně, je to, které si nekoupíte“. Pamatujete na legendární hlášku z filmových básníků? Při hlubším pohledu zjistíte, že to je velká pravda. Jen se pořádně zamyslete. Vůz si přece půjčujete jen na dobu, kdy opravdu pro něj máte smysluplné využití. To znamená, že po dobu, kdy jej nepotřebujete, vám nenaskakují žádné náklady jako u vozu, který si koupíte.

luxusní auto

Neplatíte pojistky, neřešíte parkování, neřešíte údržbu. U vozu z půjčovny vám odpadají náklady na servis, na povinné i nepovinné kontroly, neřešíte jeho vybavení, a pokud se nedejbože na voze projeví nějaká porucha, spraví to zpravidla pár telefonátů, při kterých poruchu nahlásíte nám. A koneckonců, jak říká hláška z filmu. Vůz, který nemáte, neztrácí na ceně. Ještě z jednoho televizního pořadu si vypůjčím citát. Jeho autorem je Jeremy Clarkson, jeden z protagonistů pořadu Top Gear. Ten prohlásil, že nejrychlejší auto, je to, které si vypůjčíte. I v tom je možné vidět kus pravdy, neboť auto z půjčovny někteří naši zákazníci opravdu zrovna nešetří. My si vážíme všech našich zákazníků. Ty odpovědné, kteří k našim vozům přistupují, jako by to byly jejich vlastní auta, máme ale přece jen o trochu raději. Hlavně pro ně jsme upravili ceník pro nadcházející zimní sezonu. Ceník pro zimní sezonu upravili směrem dolů.

moderní auto

Chceme, aby naše vozy byly ještě dostupnější, a vy si tak mohli dosytosti užít komfortu při pracovních i rekreačních cestách. Ceny jsme upravovali plošně. Tedy včetně těch, které jsou za jednotlivé dny, i těch za dlouhodobější pronájmy. Upravili jsme pouze ceny. Ostatní podmínky rezervací a zapůjčení vozů zůstávají beze změn. Při objednání vozu proto můžete postupovat, tak jak jste zvyklí. Na jarní sezonu chystáme i drobné změny v našem vozovém parku. Sledujte naše stránky, o všech změnách vás budeme informovat s dostatečným předstihem.