Už ti to zase trvá

Muži často říkají, že ženy jsou velmi složité. Vyhledávají zbytečné komplikace, jejich rozhodnutí je nejmíň na půl hodiny ne-li víc. Pokud se někam spolu chystají tak si dávají na čas a hlavně jim všechno trvá. Ženy prý musí mít za každou cenu pravdu a od své pravdy neustoupí. Neumějí přiznat porážku a jsou urážlivé? Ale je tomu opravdu tak? Je tohle o ženách pravda? Aby jste věděli, tak muži mají taky své výkřiky do tmy, špatné chvilky a jejich časový harmonogram je kolikrát za 5 minut 12. 

dochvilnost

Tohle všechno jste už slyšeli, ale muži mají své temné stránky. Najdou se mezi nimi i takový, kteří mají vlastnosti ženy. Někdy je i opak pravdou. Takže kolikrát vše co se týká žen, tak se týká i mužů. Oni sice netráví hodiny v koupelnách, ale taky si dávají na čas se svým účesem a celkovým vzhledem, když se nám chtějí líbit a chtějí za ujmout. Taky když se domluvíte na 8hodin u restaurace, tak jste ráda, že vůbec třeba dorazil a nespletl si stanovený čas. I mužům trvá vybírání oblečení. A to ještě nemluvíme o tom, že i oni musí mít kolikrát pravdu a je na nás ženách ji přijmout aby jsme se nedostali do hádek. Protože i muži se umějí urazit a pak s nimi není žádná řeč. 

dochvilnost

Tak že nám z toho vyplívá, že ne jenom mi ženy máme tyhle vlastnosti. Nejsme na světě jediné. Jen někteří muži si tohle nenechají připustit a už vůbec je nenapadne, že je to pravda. Ale vždy musí mít protějšek rozum, aby nevznikali zbytečné komplikace a hádky například kvůli půlhodinovém zpoždění. Nikdy nevíte co vám život přinese do cesty. Když to ženě dlouho trvá v koupelně s úpravou, nekřičte na ní, nebo jí nepošťuchujte aby si pospíšila. Místo toho jí řekněte něco laskavého co jí potěší a nebojí do koupelny pošlete z předstihem, aby měla čas se připravit. Přece se vám chce líbit. A být vaší hvězdou večera. A užít si s vámi hezké chvíle.