Usmiřte se s láskou v srdci

Není zbytí, milí muži. Je to prostě jen na Vás, jak budou pokračovat další dny ve Vašich partnerských vztazích. Máte o čem přemýšlet. Podívejte se Váš včerejší průšvih. Není jediný, viďte? A Vaše partnerka má svou trpělivost také s hranicemi, které jednou nepřekročí. Ale Vy nechcete, abyste jednou přišli domů a byt prázdný.

květina

Takže s usmiřováním raději neotálejte!

Ono se říká, že na partnerském vztahu patří usmiřování se k nejlepším chvílím. Na tom může být jistě kousek pravdy. Ale Vy byste měl za prvé už své průšvihy omezit, a za druhé přijít s originální omluvou.

Zkuste tentokrát nenosit kytici voňavých květů osobně, ale zapojte do svého úmyslu rozvoz květin. Kdyby Váš příchod předcházela kytice oblíbených květů Vaší partnerky, byl byste originální. A partnerka by nemusela čekat na Vaši omluvu celý den, co jste v práci.

Neděste se finančních výdajů. Spolehlivý rozvoz květin Praha levně nabídne kvalitní službu.

Poslání květin, jako předvoj, má své výhody.

Jen si představte, jak se od rána Vaše partnerka trápí a přemýšlí o dalším společném životě s Vámi. Víte, co všechno jí za těch osm devět hodin proběhne hlavou? Včasným využitím rozvozu květin Praha levně zamezíte myšlenkovým pochodům své partnerky, které by pro Vás mohly skončit katastrofálně. Kyticí, kterou jí pošlete na adresu Vašeho bydliště, přerušíte tok jejích myšlenek a elegantně tento tok přesměrujete docela jiným směrem. A o to Vám přece jde. Jen všechno musíte mínit s upřímností a láskou v srdci. Vy kyticí odčiníte svůj hřích. Rozhodně si neděláte prostor pro uskutečnění dalších!

narozeninová kytka

Překvapení nemine ani Vás, ani partnerku.

Kdybyste se mohl stát na tu chvíli předání kytice kurýrem, který rozvoz květin Praha levně dodává, malou muškou, viděl byste možná slzy v očích své partnerky. Slzy štěstí, že ji máte i nadále rád. Ale to můžete vidět i po příchodu domů, kdy určitě nebude zapotřebí žádných velkých slov. Stačí, když svou partnerku jen obejmete a do ucha jí zašeptáte svou omluvu, kterou musíte ale myslet vážně.