Kam na víkend s dětmi?

Možností, jak příjemně strávit společný víkend s dětmi, je mnoho. Stačí jenom vybrat zábavu, která bude vyhovovat všem rodinným příslušníkům. Pokud se zrovna chystáte vyrazit, kouzelné místo na vás čeká. S netradičním ubytováním v houbičkové chaloupce. Kterou najdete v překrásné přírodě v Jesenické vesničce U Houbiček. Chaloupky, ve kterých můžete s dětmi celý víkend strávit, mají opravdu netradiční tvary. Ať už muchomůrky či hříbku s housenkou na střeše. V každé jsou dvě poschodí a tak děti mohou obývat společný prostor a pro rodiče je připravena ložnice s manželskou postelí. Ve vesničce je postaráno i o stravu.

Radost v bazénu

Která je tu nabízena ranními švédskými stoly, večerním teplým bufetem a na své si přijdou i milovníci zmrzliny. Na které tu čeká zmrzlinový pult. Pro návštěvníky jsou připraveny aktivity, které přinesou všem členů rodiny hodně zábavy. Pro ty, kteří rádi sportují je k dispozici multifunkční hřiště. A pro malé či velké tenisové kurty. Venku je možné si zahrát fotbal, volejbal, badminton, basketbal a uvnitř, v případě deštivého počasí, jsou k dispozici pingpongové a kulečníkové stoly. A pro nejmenší stolní fotbálek. Odpočívat tu může celá rodina ve venkovních vířivkách. Anebo si užít pobyt v solné jeskyni. Perličková koupel, která je zakončena rašelinovým zábalem a oxygenoterapii, bývá zaslouženým relaxem pro většinu rodičů. 

Zábavný víkend s dětmi

V samém srdci Českomoravské vrchoviny je možné strávit obdobně romantický víkend v Pohádkové vesničce. Ve které chaloupky zvenku vypadají jako obydlí skřítků, ale celá rodina v nich nalezne dostatečné pohodlí. Vesnička, ve které Karkulka upeče bábovku a další pohádkové bytosti budou zpříjemňovat pobyt jak rodičům, tak dětem. Vyhledávaným zpestřením je rovněž krytý bazén. Nejvíce navštěvovanou součástí areálu, jehož provoz je celoroční. Nezávislý na počasí. Proto si sebou nezapomeňte přibalit plavky. Protože určitě neodoláte avizované 28 stupňové teplotě vody. Kromě dalších atrakcí, které ocení nejvíce děti, jsou doprovodná divadelní představení. Celá rodina může využít i okolní cyklostezky pro společné výlety na kolech.